Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | VW Volkswagen

Golf , 54444
Passat , 17531
T3 , 587
T4 , 4307
T5 , 1278
T6 , 124
181 , 133
Amarok , 92
Beetle , 258
Bora , 1079
Buggy , 21
Caddy , 6327
CC , 270
Corrado , 51
Crafter , 171
Eos , 27
Fox , 152
Iltis , 6
Jetta , 2004
Käfer , 12
LT , 585
Lupo , 375
New Beetle , 70
Phaeton , 102
Polo , 3997
Routan , 5
Santana , 12
Scirocco , 63
Sharan , 787
T1 , 24
T2 , 1529
Taro , 5
Tiguan , 765
Touareg , 721
Touran , 4143
up! , 42
Vento , 782
XL1 , 13
27 Maj 21:39
Linku:
,

VW GOLF 7 GTI 2015 SUPER QMIM

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Maj 13:26
Linku:
,

GOLF 7 1.6 TDI MODELI CUP ME DOGAN DHE HOMOLOGIM

10 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:27
Linku:
,

Golf 7 2.0 BLUEMOTION

10 000 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 21:11
Linku:
,

Golf 6 tdi dsg

7 750 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 02:38 ,

GOLF 7 1.6 TDI AUTOMATIK 2013 DOGAN & HOMOLOGIM ❇️

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:38 ,

GOLF 7 1.6 TDI MANUAL 105 PS I DOGANUAR RKS

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:38 ,

TIGUAN 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2016DOGAN&HOMOLOGIM❇️

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 02:38 ,

PASSAT B7 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2012 PA DOGAN ❇️

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:38 ,

GOLF 7 GTD 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2015 184 PS ❇️

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:46 ,

VW Golf 6 , Me Dogan

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:45 ,

Golf 7 me Dogan dhe Homologim

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:12 ,

Shes pasatin b5 1.9 tdi di t kuqe

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:58 ,

SHES PASSATIN 1.8 benzin

1 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 21:53 ,

Venta 1.9 dizell

1 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:48 ,

urgent shes fiat punto 1.9 diSll

1 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:35 ,

VW Passat VP.2003 1.9 TDI 131PS RKS full opcion

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:24 ,

VW Golf 6 2.0 TDI Highline -Automatik/DSG

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:19 ,

Ligier By UP 500cc automatik 9000km 2003

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 21:07 ,

Golf 7 bluemotion dy dyer 1.6 TDI ndrrim i mundur

1 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:56 ,

golf6

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:47 ,

Golf 6 1.6 tdi bluemotion me dogan

1 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:13 ,

golf 4 pacefik

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:06 ,

VW Passat 2.0 TDI

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:03 ,

KOMBI T4 ULSE 5+1 ME DOGAN ISAPOARDHUR

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:59 ,

pjes per golf 4

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:59 ,

pjes per golf 4

1 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:06 ,

Golf 6

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:06 ,

Touran Automatik

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 19:05 ,

Pasat 3 c

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:53 ,

T.4.1.9.Dizel.Ne Aksion.

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:53 ,

T.4.1.9.Dizel.Ne Aksion.

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:44 Shitorja ,

VW GOLF 7 2.0 TDI DSG HIGHLINE / 2013

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:09 ,

shes interierin e golf 5 karrika tapacira

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 13:56 ,

Shes Pjes Per Golf 4 GTI. 1.8 Turbo Benzin 24 V

1 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 13:54 ,

Shes Pjes Per Pasat b5 1.9 Tdi 74kw

1 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 13:52 ,

Shes Pjes Per Golf 4 1.4 b 16V 100.000 Km tKaluara

1 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 12:55 ,

Shes Pjes Per Pasat 1.9 TDI-DI-Te Kuqe 6 Shpejtesi

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:40 ,

Blej Vetura Pa Dogan 1995-2008

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 12:26 ,

nevigacon radio me shanzher 6 cd orgjinal WV

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 12:08 ,

Golf 2

1 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 11:17 ,

Gollf 4 1.9 TDI .10/ 2002 Rks 8 muje full opsione

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:52 ,

Golf 4 1.9 TDI

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:38 ,

Golf 7 2.0 TDI Highline Navi Bi-xenon Kamera

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:24 ,

SHITET POLO DISEL 1.6TDI AUTOMATIK PA DOGAN

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 10:15 ,

Passat 2015 automatik

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:39 ,

Shes pjes per golf 3 asht metabeka te huaja

1 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 09:37 ,

Shes pjes per fave t 4

1 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Maj 22:33 ,

CADDY 1.9 SDI ME KLIM VITI 2000 ISAPOARDHUR

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 22:31 ,

Shitet bora 1.9

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Maj 20:34 ,

shitet cady

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Maj 19:23 ,

TAUREG DIZEL 2.5 AUTOMATIK FULL OPSION RKS 2006

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Maj 19:01 ,

Bicikleta DYNAMICS 26 Shimano me Diska����

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
27 Maj 18:01 ,

Passat 3C 2.0 C.RAIL TDI, DSG, NAVI

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim