Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | VW Volkswagen

Golf , 54444
Passat , 17531
T3 , 587
T4 , 4307
T5 , 1278
T6 , 124
181 , 133
Amarok , 92
Beetle , 258
Bora , 1079
Buggy , 21
Caddy , 6327
CC , 270
Corrado , 51
Crafter , 171
Eos , 27
Fox , 152
Iltis , 6
Jetta , 2004
Käfer , 12
LT , 585
Lupo , 375
New Beetle , 70
Phaeton , 102
Polo , 3997
Routan , 5
Santana , 12
Scirocco , 63
Sharan , 787
T1 , 24
T2 , 1529
Taro , 5
Tiguan , 765
Touareg , 721
Touran , 4143
up! , 42
Vento , 782
XL1 , 13
27 Maj 16:44
Linku:
,

modeli passat

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:44
Linku:
,

VW Caddy 1.9 TDI 105ps

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 08:27
Linku:
,

Golf 7 2.0 BLUEMOTION

10 000 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 14:15
Linku:
,

shitet

13 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 50 000 - 54 999

Sot 02:07 ,

GOLF 7 1.6 TDI AUTOMATIK 2013 DOGAN & HOMOLOGIM ❇️

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:07 ,

GOLF 7 1.6 TDI MANUAL 105 PS I DOGANUAR RKS

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:07 ,

TIGUAN 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2016DOGAN&HOMOLOGIM❇️

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 02:07 ,

PASSAT B7 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2012 PA DOGAN ❇️

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:07 ,

GOLF 7 GTD 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2015 184 PS ❇️

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:46 ,

VW Golf 6 , Me Dogan

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:45 ,

Golf 7 me Dogan dhe Homologim

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:12 ,

Shes pasatin b5 1.9 tdi di t kuqe

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:58 ,

SHES PASSATIN 1.8 benzin

1 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 21:53 ,

Venta 1.9 dizell

1 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim