Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Volvo | 262

08 Korr 10:43 ,

shes gomat

40 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Dhj 11:40 ,

Shes maqinen e barit

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Në fillim