Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Volvo | 340

06 Nën 22:14 ,

Iveco kiper

1 800 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Shk 16:04 ,

veture

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Nën 06:21 ,

Makina turbo qe shkoklon

350 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Nën 22:26 ,

Shes Volvo XC90

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Nën 10:15 ,

Kamjon

Viti: 2002
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
13 Qer 15:22 ,

Shitet

1 400 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Jan 02:39 ,

Urgjent

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim