Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Volvo | 360

09 Mar 00:00 ,

Shes fellne nr17 per golf 4.5.6 audi a3

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Dhj 17:49 ,

shitet

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Shk 17:05 ,

Volvo

350 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim