Artanë | Makina | Vetura | Volvo | 460

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga shpalljet më të reja


31 Mar 20:29 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 20:08 ,

URGJENT SHITET Volvo 460 1.8 Benzin

320 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Mar 22:28 ,

Shes veture Volvo

800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Shk 13:31 ,

Shes vollvo

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Nën 08:05 ,

Volvovic

Viti: 1996
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
12 Korr 11:12 ,

shitet

440 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Tet 21:07 ,

Volvo 460

1 550 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Maj 23:41 ,

Volvo 460 1.9 Tdi me klima

Viti: 1995
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Maj 08:15 ,

volvo 1.9 dizell

1 450 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Maj 18:16 ,

volvo 1.9 td

1 450 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim