Kastriot | Makina | Vetura | Volvo | 460 | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


07 Nën 08:05 Vetura , Shtërpcë

Volvovic

Viti: 1996
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
12 Korr 11:12 Vetura , Pejë

shitet

440 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Tet 21:07 Vetura , Lipjan

Volvo 460

1 550 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Maj 23:41 Vetura , Prizren

Volvo 460 1.9 Tdi me klima

Viti: 1995
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Maj 08:15 Vetura , Prishtinë

volvo 1.9 dizell

1 450 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Maj 18:16 Vetura , Prishtinë

volvo 1.9 td

1 450 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Mar 23:49 Vetura , Gjakovë

820 euro VOLVO 13.janar 2018 regjistrim

820 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Shk 17:59 Vetura , Vushtrri

Kamjoni në gjendje te rregullt

7 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
28 Nën 17:04 Vetura , Gjakovë

1200 euro VOLVO 460 GLE injection 1.7 Benzin

1 200 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Nën 10:41 Vetura , Pejë

1.6 pa denimm i skadumm gjende shum tregullt

1 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim