Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Volvo | 740

05 Shk 20:19 ,

Shes volvo 740

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 11:12 ,

volvo

500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 16:37 ,

Shes Volvo 740

800 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Shk 21:36 ,

Shes Volvo 740

900 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Tet 19:06 ,

Volvo

Viti: 1986
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Pri 08:00 ,

Volvo 740 gl

2 100 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
19 Shk 13:47 ,

Volvo 740

Viti: 1986
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Shk 23:25 ,

Volvo 740

Viti: 1986
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Shk 22:32 ,

Shes Volvon 740

Viti: 1986
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Jan 19:47 ,

Shes volvo 2.4 dizell qmimi shum i volitshem

1 100 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Tet 20:43 ,

Shitet urgjent

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Korr 05:52 ,

Volvo 740

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Korr 05:40 ,

Volvo 740

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 10:44 ,

volvo 740

1 000 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
12 Nën 17:27 ,

Volvo 740 dizel -88

800 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
29 Sht 14:24 ,

Shitet volvo urgjentisht

700 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim