Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Volvo | 760

08 Tet 08:20 ,

Shes autobusin

Viti: 2002
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Në fillim