Prizren | Makina | Vetura | Volvo | 850

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga shpalljet më të reja


04 Tet 21:43 ,

Volvo - 850 Turbo/plin-benzin

1 200 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Sht 19:51 ,

Volvo 850

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
31 Korr 19:20 ,

Shitet Volvo 850 turbo

1 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
31 Korr 19:02 ,

Magjistralja.Prishtin.Shkup

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Korr 19:42 ,

vollvo 2.5 tdi

699 EUR Price Reduced

Viti: 1996
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Qer 18:47 ,

uuuu shit

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 20:35 ,

Shitet

750 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Qer 00:56 ,

Sipas marrveshjes

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Dhj 18:14 ,

Shes volvo 850 turbo 2.5

1 399 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Sht 18:41 ,

SHES GOLF 2 PERFEKT

600 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim