Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Volvo | 940

12 Tet 20:11 ,

Shitet vetura volvo 1992

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Tet 22:37 ,

shitet

600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Korr 05:52 ,

Volvo 940

Viti: 1989
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Pri 19:16 ,

shitet

1 080 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Jan 21:57 ,

Shitet

1 100 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Maj 22:06 ,

Volvo 940 2.3 turbo diezel -92

500 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Nën 17:36 ,

Volvo 940 dizel -92

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Në fillim