Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Volvo | Amazon

21 Jan 22:21 ,

Shes kamjonet. 2.4 dizell viti 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Nën 19:14 ,

vetura Volvo per shitje

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Jan 17:07 ,

shitet urgjent pasat 2

550 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Sht 03:20 ,

Golf 3

1 900 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Qer 16:08 ,

Oldtimer VOLVO AMAZON

7 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Në fillim