Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Volvo | C30

Sot 20:01 ,

Volvo C30

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Tet 20:43 ,

Volvo C 30 1.6D viti 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
31 Korr 12:44 ,

Shes Volvo C30

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Korr 10:52 ,

Shes volvo c30

29 Dhj 14:04 ,

Okazion volvo

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Mar 08:53 ,

volvo 1.6 d

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Qer 09:56 ,

Volvo

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
21 Dhj 17:10 ,

Volvo c30

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
21 Dhj 17:10 ,

Volvo C30 1.6 Dizell

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Maj 09:49 ,

Shitet vetura volvo

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Gush 19:58 ,

Volvo 1.6

7 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999


Në fillim