Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Volvo | C70

15 Qer 17:38 ,

Volvo C70

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Mar 12:28 ,

volvo c70

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Jan 14:10 ,

Volvo c70 2001

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Sht 11:24 ,

Volvo c60

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 11:32 ,

Volvo C70 ne gjedj shum te mir -00

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Pri 19:30 ,

Volvo c70 URGJENT

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Pri 19:30 ,

Volvo c70 shitet urgjent

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Nën 10:38 ,

Volvo C70 Benzin 2.0 2500

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim