Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Volvo | S60 CC

16 Gush 21:48 ,

Volvo

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Gush 22:41 ,

Volvo s60

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Mar 16:20 ,

Shitet Kontinjeri

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Maj 14:46 ,

VW passt

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim