Kastriot | Makina | Vetura | Volvo | S60

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga shpalljet më të reja


Dje 22:39 ,

Volvo s60

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:32 ,

Volvo s60 disel 2002 rks

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 20:11 ,

Volvo S60 D5 Automatik

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:05 ,

Volvo V60 2.4 D5 AWD

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:38 ,

Volvo 2.4 Dizel

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Nën 22:52 ,

Volvo s60

9 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Nën 14:29 ,

Volvo s60 d4

9 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Nën 21:39 ,

Volvo s60

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 14:51 ,

Volvo s60 2015

9 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Nën 14:14 ,

Volvo S60

9 498 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim