Prishtinë | Makina | Vetura | Volvo | S70

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 12:34 ,

Volvo Benzin-2.0-Plin-Benzin-Me atest regjistrim

2 222 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Dhj 15:39 ,

Shitet Volvo S70 dizel

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Tet 19:08 ,

Shes 4 goma R16 me fellne dhe 2 pa fellne

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Sht 16:26 ,

Volvo s70 benzin

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Pri 18:21 ,

volvo

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Gush 08:11 ,

Volvo s70 glt -99

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim