Kastriot | Makina | Vetura | Volvo | S80 | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 14:09 Vetura , Prishtinë

VOLVO S80 D5; Diesel; Automatik - (RKS 1 vit)

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Nën 09:43 Vetura , Rahovec

Volvo s80

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Tet 19:17 Vetura , Prishtinë

Volvo S80 2.9 Benzin

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Tet 08:09 Vetura , Prishtinë

Volvo S80 D5 (185kf) 12/2007

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Tet 22:47 Vetura , Prishtinë

VOLVO S80 T6 Twin Turbo

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Sht 08:03 Vetura , Prishtinë

Shes

750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Gush 18:20 Vetura , Prishtinë

Volvo S80 viti 2010 d

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Qer 09:03 Vetura , Prishtinë

Shes

800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Maj 18:20 Vetura , Prishtinë

Shes

900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim