Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Volvo | S90

11 Jan 11:45 ,

VOLVO S90 2.0 D3

31 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Mar 21:09 ,

Volvo xc90 Shitet Ose Ndrrohet

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Sht 22:13 ,

Volvo s90

8 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim