Artanë | Makina | Vetura | Volvo | V50 | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 20:10 Vetura , Prishtinë

Volvo v50 1.6 disel manuel viti 2011

8 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:05 Vetura , Prishtinë

Volvo V50 2.0 Diesel Automatik -09

5 900 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:50 Vetura , Prishtinë

Shitet Volvo v50

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Nën 19:07 Vetura , Prishtinë

Volvo v50 1.6 disel 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Nën 08:16 Vetura , Prishtinë

Shitet Volvo V 50 R Design/ Ndrrim me Kamionet

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Nën 15:05 Vetura , Ferizaj

Volvo V50 2.0 tdi iposadoganuar nga CH

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Nën 20:39 Vetura , Prizren

Volvo V50

5 900 EUR

31 Tet 10:49 Vetura , Gjilan

Shitet Volvo V50 1.6 dizel DRIVE ECO viti 2009

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Tet 21:59 Vetura , Prishtinë

Vollvo v50

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Tet 12:18 Vetura , Prishtinë

Shitet Volvo V50

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Në fillim