Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Volvo | V60

31 Gush 17:39 ,

Volvo

7 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
31 Gush 11:47 ,

Volvo V60 1.6 D

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Jan 21:03 ,

olvo V60 D4 Geartronic Momentum

7 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
18 Sht 19:19 ,

Volvo v60 D4 AWD Geartronic R Design

10 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Sht 16:56 ,

049235811

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Sht 17:03 ,

Volvo V60

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Sht 16:11 ,

..

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Gush 17:50 ,

Volvo V60 D5

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Qer 23:41 ,

shes fellen 205/55/16

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Maj 22:56 ,

Traktor rakovic

3 600 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Sht 22:24 ,

Volvo

Viti: 1991
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
25 Qer 07:38 ,

shes volvon v60 2.4dizell

4 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Qer 08:41 ,

Volvo V60 benzin -99

800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Sht 16:30 ,

Volvo

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999


Në fillim