Artanë | Makina | Vetura | Volvo | XC 60

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga shpalljet më të reja


Dje 18:09 Shitorja ,

Volvo XC60 2.4 AWD

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:08 Shitorja ,

Volvo XC60 2.4 D5 AWD

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Sht 16:24 ,

Volvo XC60 XC60 D5 AWD R-Design -15

38 500 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Sht 09:37 ,

Volvo Xc 60 d5 225ps 4x4

13 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Sht 07:47 ,

Volvo XC60 T5 Me Dogane te Paguar gati per Targim

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Sht 14:50 ,

Volvo Xc60 ne gjendje perfekte

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Gush 10:24 ,

volvo xc60 R-design shitet ose mundsi ndrrimi

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Korr 10:32 ,

Volvo XC60 D4

20 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Qer 00:56 ,

Volvo

8 880 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Qer 12:19 ,

Volvo xc60 2.4 dizel

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim