Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Volvo | XC 70

21 Tet 20:10 ,

Volvo XC70 D5 4X4

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Tet 19:38 ,

Volvo XC70 D5 4X4

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Tet 23:47 ,

Volvo XC70 D5 AWD

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Tet 12:55 ,

Shitet Volvo xc70 d5 4x4

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Tet 12:55 ,

Shitet Volvo xc70 d5 4x4

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Tet 12:51 ,

Shitet Volvo xc70 d5 4x4

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Tet 12:51 ,

Shitet Volvo xc70 d5 4x4

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Tet 18:29 ,

Shitet Volvo xc70 d5 4x4

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Sht 19:21 ,

Pjes Per Volvo 2.4Diesel ,Shiten vetem Pjeset

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Korr 19:36 ,

Shes vollvon 4*4

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Maj 21:25 ,

Shes vollvo

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Maj 23:02 ,

Volvo xc 70 pjes

Viti: 2002
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
10 Mar 23:40 ,

Volvo XC70 prej zvicrre

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 23:32 ,

Volvo XC70 nga zvicrra

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 22:26 ,

Shitet

12 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Nën 19:00 ,

Volvo XC70 D5 AWD Full Extra

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Gush 20:17 ,

Volvo xc70 automatik full extra 4x4 cross country

5 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Nën 18:57 ,

Volvo XC70 -03

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim