Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Volvo

440 , 1
V40 , 2
V50 , 1
XC 60 , 1
06 Mar 08:31 ,

Volvo v50 2.0d

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Tet 16:02 ,

Pjes per volvo

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Maj 10:46 ,

Shleper

7 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Jan 14:14 ,

USHIT FLM

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Tet 21:32 ,

shes kamjonin volvo

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim