Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Wartburg | Model tjetër

20 Mar 11:37 ,

Urgjent

60 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Shk 14:44 ,

Shesh gof 5 pluss

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Jan 19:45 ,

Golf 2

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Sht 16:39 ,

Golf4 tdi 2000 regjistrim4 muj

3 550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Sht 20:58 ,

Shitet ose ndrrrohet me vetur

5 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Korr 22:01 ,

Flia bakllava me porosi

20 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Maj 12:11 ,

Maqin Nivelizimi

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Maj 17:08 ,

Sharr e Druve

2 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Maj 17:00 ,

Sharr e druve

2 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Pri 23:45 ,

Flia bakllava

20 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Shk 11:08 ,

Maqin pe pastrimin e obirreve dhe hasirave afarist

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Gush 18:18 ,

gjendje te rregull

1 300 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Gush 10:32 ,

Shatora me qira

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Gush 18:33 ,

Shitet-ndrrohet me vetur shtoj +

1 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Mar 13:27 ,

Shes Bagera Qmimi Me marrveshje

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Maj 15:11 ,

Golf 5

6 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 22:59 ,

gollf 4 1.9 TDI

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim