Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Wartburg

311 , 2
353 , 14
20 Mar 11:37 ,

Urgjent

60 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Shk 14:44 ,

Shesh gof 5 pluss

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Jan 19:45 ,

Golf 2

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Sht 16:39 ,

Golf4 tdi 2000 regjistrim4 muj

3 550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Sht 18:11 ,

Golf4 tdi 2000 me regjistrim 4 muj me klim fuksona

3 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Sht 20:58 ,

Shitet ose ndrrrohet me vetur

5 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Korr 22:01 ,

Flia bakllava me porosi

20 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Maj 17:52 ,

Shitet traktor Boher Gjerman

3 600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Maj 12:11 ,

Maqin Nivelizimi

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Maj 17:08 ,

Sharr e Druve

2 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Maj 17:00 ,

Sharr e druve

2 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Pri 23:45 ,

Flia bakllava

20 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Shk 16:47 ,

Rami per dru

250 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Shk 11:08 ,

Maqin pe pastrimin e obirreve dhe hasirave afarist

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Gush 18:18 ,

gjendje te rregull

1 300 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Gush 10:32 ,

Shatora me qira

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Gush 18:33 ,

Shitet-ndrrohet me vetur shtoj +

1 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Pri 22:42 ,

shes warburgun boj ndrrim me kros

450 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Mar 13:27 ,

Shes Bagera Qmimi Me marrveshje

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Mar 17:15 ,

shesh warburgun ngjendje tmir

400 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Shk 12:10 ,

audi a6

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Nën 17:37 ,

shes warburg ngjendje tmir

450 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
05 Tet 19:58 ,

shes warburgun 430

430 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Gush 18:34 ,

shes warburgun

450 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Korr 13:13 ,

shes warburgun 450

450 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Maj 22:59 ,

shes warburgun 450 ero

450 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Maj 19:26 ,

shes warburgun ndrrim me matorr

450 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Maj 15:11 ,

Golf 5

6 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 22:59 ,

gollf 4 1.9 TDI

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Pri 13:05 ,

shes warburgun

800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Shk 22:59 ,

shes warburgin

1 000 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Dhj 14:34 ,

shes warburgin

1 300 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Sht 23:01 ,

Wartburg

1 200 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim