Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Wartburg

353 , 10
20 Mar 11:37 ,

Urgjent

60 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Shk 11:08 ,

Maqin pe pastrimin e obirreve dhe hasirave afarist

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Pri 22:42 ,

shes warburgun boj ndrrim me kros

450 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Tet 19:58 ,

shes warburgun 430

430 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Gush 18:34 ,

shes warburgun

450 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Korr 13:13 ,

shes warburgun 450

450 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Maj 22:59 ,

shes warburgun 450 ero

450 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Maj 19:26 ,

shes warburgun ndrrim me matorr

450 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Pri 13:05 ,

shes warburgun

800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Shk 22:59 ,

shes warburgin

1 000 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Dhj 14:34 ,

shes warburgin

1 300 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Sht 23:01 ,

Wartburg

1 200 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim