Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Wiesmann | MF 25

08 Sht 13:29 ,

Ford

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Shk 19:30 ,

DVD-NAVI

240 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Korr 07:57 ,

rimokio

600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Shk 08:43 ,

TOURAN 1.9

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Shk 15:16 ,

Shes Motorr Katerrrotsh

2 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Sht 18:56 ,

Rimorkio per veture

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim