Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Wiesmann

MF 25 , 5
MF 28 , 2
MF 3 , 7
MF 30 , 1
MF 35 , 1
MF 4 , 2
MF 5 , 6
08 Mar 00:18 ,

Punë profi fasada dekorim

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Shk 10:45 ,

Shitet setra ul me dogan tpagune

Viti: 1998
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
19 Shk 20:20 ,

Shes zmadhusin dhe korektorin 5500

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Shk 15:52 ,

Shitet autobusi 215Hd

3 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Dhj 23:43 ,

shitet

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Nën 23:28 ,

Wiesmann Dizel 1999

800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Sht 14:32 ,

Prototarga( targa me logon tuaj )

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Sht 01:53 ,

Golf 2 dizell

1 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Gush 13:08 ,

Man

67 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Korr 00:30 ,

Golf

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Maj 14:16 ,

goma

58 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Pri 14:39 ,

Motorr

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Dhj 16:01 ,

IVEKO 2010 2.3 DUPLLAK

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Tet 19:31 ,

shitet ndrim i mundshem

300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Tet 14:35 ,

golldon

1 350 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Tet 15:49 ,

Rimorkio

600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Gush 09:53 ,

Shitet

500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Korr 21:17 ,

Golf 2 dizell 1.6 - vp 88

950 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Maj 16:17 ,

Shes 3 Guma per xhipa 60 ero

60 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Pri 22:53 ,

Adnani

300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Mar 00:34 ,

Shpojse dheu

140 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Shk 19:30 ,

DVD-NAVI

240 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Jan 18:23 ,

Rimoriko

210 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Jan 13:19 ,

Golf 3

1 900 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Jan 14:53 ,

Shitet

40 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Nën 08:18 ,

tush kabina

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Tet 00:14 ,

Spirale Koni per Audi A4

99 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
27 Sht 21:40 ,

Shitet 2900ero

2 900 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Sht 19:36 ,

Shes iveco 2.8 viti2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Gush 13:51 ,

shes golf 4 urghent

2 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Korr 07:57 ,

rimokio

600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Maj 22:11 ,

VILLA

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Pri 11:21 ,

Shes maqin per larjen e veturave

50 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: > 500 000
06 Shk 08:43 ,

TOURAN 1.9

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Nën 17:52 ,

shes shporetin me dru dhe naft

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Sht 18:16 ,

shitet

1 750 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Sht 12:19 ,

urgjent shes trajtor me cmim voliteshem

Viti: 1989
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
28 Shk 15:16 ,

Shes Motorr Katerrrotsh

2 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Shk 22:22 ,

Maqin per larjen e tepihave. Pllakave

280 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Jan 12:10 ,

Kombi viti91 ne gjendje te mir

2 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Sht 18:56 ,

Rimorkio per veture

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim