Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Wiesmann

MF 25 , 1
MF 3 , 2
19 Sht 14:32 ,

Prototarga( targa me logon tuaj )

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Korr 00:30 ,

Golf

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Pri 14:39 ,

Motorr

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Pri 22:53 ,

Adnani

300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Mar 00:34 ,

Shpojse dheu

140 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Shk 15:16 ,

Shes Motorr Katerrrotsh

2 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim