Artanë | Makina | Vetura | Yugo | Yugo 45 | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


12 Nën 09:33 Vetura , Lipjan

Shes Yougon

150 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Tet 20:43 Vetura , Shtime

trraktori mikro intarsijnal

1 500 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Tet 14:52 Vetura , Prishtinë

Yugo 45 Koral Amerikan old timer

1 299 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
12 Gush 13:05 Vetura , Prishtinë

Shitet yugo, ne gjendje te rregullte

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 19:08 Vetura , Prizren

Yogu 45

1 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
04 Maj 23:38 Vetura , Prizren

yugo ne gjendje te mir shitet urgjen

300 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Pri 21:24 Vetura , Prizren

yugo shitet

300 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Pri 21:48 Vetura , Prizren

yugo shitet urgjent

350 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Mar 20:21 Vetura , Prizren

YougoKoral 45—92

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Mar 18:49 Vetura , Ferizaj

shiten puma

50 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim