Kaçanik | Makina | Vetura | Yugo | Yugo 45

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga shpalljet më të reja


25 Qer 17:36 ,

Yugo 45

400 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 19:35 ,

YOUGO KORAL 45

650 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
05 Pri 19:19 ,

Yugo

980 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Shk 23:25 ,

Shitet

55 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Shk 10:18 ,

Shes yugo koral 45 viti 91 rks skadum

750 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
18 Dhj 10:20 ,

Shitet ngjedje tmir

330 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
05 Dhj 20:08 ,

Yugo

Viti: 1985
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Tet 20:43 ,

trraktori mikro intarsijnal

1 500 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Gush 13:05 ,

Shitet yugo, ne gjendje te rregullte

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 19:08 ,

Yogu 45

1 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Në fillim