Kastriot | Makina | Vetura | Yugo | Yugo 60

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga shpalljet më të reja


28 Sht 10:30 ,

Yugo

790 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Pri 20:28 ,

Veura ne shitje

600 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 13:19 ,

Shes youg 1.1 top gjendjen shum e shtrengum

450 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Maj 01:19 ,

Shes youg 1.1 top gjendjen shum e shtrengum

450 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Pri 07:17 ,

Shes youg shum ne gjendje te mir baj ndrim me moto

599 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Pri 00:45 ,

Shes youg ne gjendje te mir top baj ndrim

599 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Nën 12:11 ,

Shitet

200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Sht 10:44 ,

Eshte negjendje te regullt

350 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Gush 00:16 ,

Yugu

300 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
01 Korr 17:15 ,

Prodajem YUGO 60 Koral 280e

280 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim