Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Yugo | Yugo 65

25 Pri 18:23 ,

Shes youg shum ne gjendje te mir top me kret senet

600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
31 Gush 12:35 ,

shes Yugo 65 1.3 benzine

350 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 09:43 ,

Yugo per gara

1 555 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Qer 18:43 ,

Yugo

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Në fillim