Klinë | Makina | Vetura | Yugo | Yugo 65 | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


25 Pri 18:23 Vetura , Ferizaj

Shes youg shum ne gjendje te mir top me kret senet

600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
31 Gush 12:35 Vetura , Ferizaj

shes Yugo 65 1.3 benzine

350 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 09:43 Vetura , Ferizaj

Yugo per gara

1 555 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Qer 18:43 Vetura , Therandë

Yugo

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Në fillim