Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Yugo | Yugo Cabrio

17 Gush 08:38 ,

shes yugo 1.1 benzin gjdo sen fabrikisht

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Maj 18:13 ,

100

100 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Në fillim