Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Yugo | Yugo Ciao

13 Korr 23:09 ,

Raket F16

25 000 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Gush 09:32 ,

opel astra 1.6

1 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Gush 16:58 ,

U shit Nga as arsoni

900 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim