Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Yugo | Yugo In L

11 Mar 18:57 ,

Hamar

800 EUR Price Reduced

Viti: 1980
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Nën 13:51 ,

Shitet sharra

1 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Sht 15:05 ,

U SHITTT

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Nën 20:04 ,

Ekstra

1 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
13 Nën 19:22 ,

Ekstra

1 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
05 Shk 17:06 ,

Shitet Triton Studio URGJENT

250 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Pri 21:35 ,

Yugo dizel -86

1 100 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim