Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Yugo | Yugo Tempo

17 Maj 04:29 ,

u shit flm merrjep

350 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Jan 11:47 ,

Yugo tempo

1 300 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
04 Sht 10:55 ,

Yugo

500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Mar 14:54 ,

ndrrohet skuteru

250 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
28 Pri 13:51 ,

Yugo

300 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim