Artanë | Makina | Vetura | Yugo

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga shpalljet më të reja


28 Sht 16:43 ,

Yougo

Viti: 1996
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Sht 10:30 ,

Yugo

790 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Sht 00:19 ,

Yugo

790 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Sht 23:05 ,

yugo

Viti: 1991
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
17 Gush 19:25 ,

Yugo

750 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Gush 08:38 ,

shes yugo 1.1 benzin gjdo sen fabrikisht

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Gush 21:43 ,

Yugo

950 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Gush 21:12 ,

Yugo

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Gush 11:15 ,

Jugo 55

400 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Korr 14:26 ,

Pjes per yugo

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Në fillim