Kastriot | Makina | Vetura | Yugo | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


17 Nën 13:51 Vetura , Gjakovë

Shitet sharra

1 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Nën 13:28 Vetura , Gjilan

shitet

3 700 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Nën 12:26 Vetura , Prizren

Jugo 55 1.1 benzin

600 EUR Price Reduced

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Tet 15:53 Vetura , Prizren

Yugo tempo

2 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
11 Tet 20:43 Vetura , Shtime

trraktori mikro intarsijnal

1 500 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Tet 14:52 Vetura , Prishtinë

Yugo 45 Koral Amerikan old timer

1 299 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
20 Sht 16:52 Vetura , Prizren

Yugo 55

550 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
17 Sht 15:05 Vetura , Gjakovë

U SHITTT

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Gush 13:05 Vetura , Prishtinë

Shitet yugo, ne gjendje te rregullte

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Korr 23:32 Vetura , Prizren

yugo

550 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Në fillim