Prishtinë | Makina | Vetura | Yugo

10 , 1
128 , 2
850 , 1
AR 55 , 1
Yugo 45 , 10
Yugo 55 , 7
Yugo 65 , 1
Yugo Ciao , 1
Yugo In L , 2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Prishtinë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Yugo | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

26 Shk 08:29 ,

Yugo benzin

Viti: 1985
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
13 Shk 15:43 ,

mobile

350 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Gush 08:38 ,

shes yugo 1.1 benzin gjdo sen fabrikisht

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Gush 13:05 ,

Shitet yugo, ne gjendje te rregullte

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 18:13 ,

100

100 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
04 Jan 16:07 ,

Yugo 45 koral

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Nën 20:20 ,

shitet yugo 1.1

600 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Sht 10:55 ,

Yugo

500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Gush 09:32 ,

opel astra 1.6

1 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Qer 09:39 ,

u shit flm merrjep

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Qer 08:17 ,

yougo sport

Viti: 1988
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
20 Maj 11:41 ,

Shitet Yugo 55

800 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
18 Maj 14:27 ,

Shes duj +38649823803

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Mar 23:00 ,

shes ose nderroj

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Mar 17:46 ,

Shes Yougo

250 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Mar 20:07 ,

Blej jugo ne gjendje te mire mekanike

Viti: 1981
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Jan 20:25 ,

Yugo Sport -89

350 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
13 Nën 20:04 ,

Ekstra

1 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
13 Nën 19:22 ,

Ekstra

1 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
22 Tet 17:12 ,

Shes Yugo

Viti: 1997
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
10 Tet 19:03 ,

Yugo 45

600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Mar 20:12 ,

Shitet Yugo 55 coral

1 050 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Gush 20:47 ,

Yugo 1.6 Benzin

Viti: 1986
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Shk 13:36 ,

Shitete yugo 1.1 benziñ

370 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Shk 14:29 ,

Yugo sport 1.4 motor fiat

700 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Sht 23:38 ,

Yugo Sport 1.4 Motor Fiatit

850 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Gush 12:18 ,

Yugo 45 Koral A i rregulluar ne teresi -98 1 vit r

1 600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
17 Gush 18:34 ,

Yugo sport benzin -87

850 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!

Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com

Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Yugo | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione