Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Yugo

Yugo 55 , 1
09 Dhj 20:09 ,

shitet yugo

530 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim