Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Zastava | 10

29 Dhj 08:44 ,

motokorrse

350 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Tet 02:49 ,

Skija

70 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
23 Jan 17:00 ,

Shitet kultivatori

1 500 EUR

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Sht 17:59 ,

Shiten tavolina

30 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Gush 09:56 ,

arme paintball

2 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Gush 09:45 ,

shes jeta ose ndrrim

500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Mar 19:06 ,

Shitet kultivatori i ri

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Dhj 23:06 ,

Blej karoseri t naj kerri t vogel

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Gush 12:41 ,

Punojm me Bager-Kamion

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Mar 18:16 ,

Shes Bicikell FOCUS

150 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Shk 13:24 ,

Tomovinkoviq tip top

1 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Tet 13:53 ,

Prokolic

2 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Gush 22:54 ,

FiQ

1 000 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
27 Korr 10:43 ,

Urgjent shes Traktorin IMT 539

6 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Maj 17:58 ,

Aparat saldimi (shfajc) urgjend!

130 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim