Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Zastava | 101

Dje 09:59 ,

Shes pjes per Zastava 101 apo 128 dhe per jugo

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Tet 21:26 ,

Shitet

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Tet 10:58 ,

Zastava 101 Old timer super gjendje me 1 vit RKS n

Viti: 1989
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Tet 10:27 ,

shiten bandasht krosit dyt ni me gum me kejt ni p

48 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Tet 22:35 ,

Zastava 101

2 500 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Gush 09:44 ,

Shes

1 500 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Gush 16:36 ,

shitet ose nderrohet vetura

11 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
12 Maj 22:12 ,

zastava 101 ndrrim me kros

350 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Pri 01:08 ,

OLDTIMER 101 viti 1981 RKS

Viti: 1981
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
01 Pri 21:05 ,

Zastava 101

Viti: 1985
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Jan 13:13 ,

Zastava 101

3 500 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Jan 16:38 ,

Zaztava 101 1.3 benzin 90 rks

1 650 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
23 Dhj 13:30 ,

Zastav 101

1 800 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
21 Dhj 18:28 ,

Zastav 101

2 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
08 Dhj 17:13 ,

101

400 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 21:33 ,

Shes rimurki ose prekolic per kerr

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Mar 15:58 ,

zastava 101 -90

350 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Dhj 18:48 ,

Shitet urgjentisht

1 111 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
24 Nën 14:18 ,

zastav 101

2 450 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Nën 20:04 ,

Zastav 101

400 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Tet 10:45 ,

Zastava shitet urgjent

999 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
25 Sht 20:08 ,

101 i qlajmrun ne gjendje perfekt

400 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Korr 01:50 ,

Shiten 4 klipa per veture zaztava

120 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Qer 12:09 ,

Vetura ne shitje

600 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
11 Qer 00:39 ,

Zastava 101

400 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Qer 21:23 ,

Shitet 101

1 999 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
21 Dhj 21:09 ,

Invertor kompjuter boc e plinit 100 euro 3 jat

100 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Tet 15:09 ,

Shes zastaven 101 viti 90

550 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Tet 20:21 ,

Zastava 101 Confort

1 200 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Korr 10:49 ,

Shes zastaven 101 me 60 mi kilometra 044 320 184

450 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Qer 04:13 ,

Zastava Scala Old Timer

800 EUR Price Reduced

Viti: 1996
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
01 Qer 10:42 ,

shes veturen

5 500 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Maj 22:12 ,

shavrolet 2.0

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Pri 14:56 ,

Shes 101 zastava viti 90

450 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Pri 23:16 ,

Shes veturen 101

1 350 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Pri 08:32 ,

Zastava 101

1 280 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Shk 22:51 ,

Zastava 101

1 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Jan 22:35 ,

Shitet vetura Zastava

Viti: 1983
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Dhj 19:58 ,

Golf 2

1 400 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Nën 12:32 ,

urgjent shitet ne gjendje te rregullt

500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 21:10 ,

Shes 101 Mediterane

Viti: 1983
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Nën 15:21 ,

Zastava 101 -90

420 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
15 Tet 10:53 ,

Urgjent

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Sht 22:23 ,

Zastava Rks

400 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Gush 01:03 ,

super ofert

300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Maj 15:52 ,

zastava 101

380 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
26 Pri 12:19 ,

Shitet PEZECI

300 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Pri 22:16 ,

Lada Niva -91

350 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999


Në fillim