Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Zastava | 128

29 Nën 08:33 ,

Kerkoj pllastik

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Nën 15:37 ,

Shitet ose N drrohet me kros

700 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Shk 21:02 ,

Shitet

1 550 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
22 Shk 14:19 ,

Shitet

1 550 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
06 Shk 21:10 ,

SHES ZASTAV 128 b 1.1 RKS

700 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Jan 11:58 ,

Zastava 128

1 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
02 Dhj 18:39 ,

Shitet Zastava 128

650 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
17 Nën 19:16 ,

Shitet Zastava

1 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
29 Gush 21:44 ,

Shitet Zastava 128 1.1 GX

1 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
05 Korr 11:38 ,

Zastava

Viti: 1989
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
27 Maj 15:07 ,

Zastava 128 Old Timer

1 700 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Maj 05:34 ,

Zastava 128

600 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Pri 11:42 ,

ZASTAVA Old Timer

900 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Pri 18:16 ,

Zastava 128

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Shk 12:48 ,

Shes veturen

Viti: 1989
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Dhj 11:03 ,

Shitet Zastava 128 1.0 Oldtimer

Viti: 1989
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
07 Nën 22:07 ,

Zastava 128

4 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Maj 16:27 ,

Zastava benzin

450 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
12 Pri 20:19 ,

SHES PASAT NE GJENDJE TE RREGULLT 1.8 BENZIN PLIN

450 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
11 Pri 21:46 ,

Zastava 128

Viti: 1988
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
13 Mar 14:53 ,

shes urgjent

130 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Mar 10:48 ,

shitet pitbullesha

200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Shk 23:17 ,

zastav 128

450 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
27 Shk 18:33 ,

Old Timer zastava 128

500 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
20 Nën 17:34 ,

Shitet ose Ndrrohet Zastava 128 skala 55

600 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Tet 23:18 ,

128 shesh me denim 5 muj

300 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Tet 09:30 ,

shesh te gjitha ne foti

600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Tet 20:44 ,

URGJENT SHITET ZASTAVA 128 SKALA 55

505 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Tet 15:00 ,

Shes veturen ne gjendje shume te mire

600 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Sht 08:12 ,

Zastava urgjend

450 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Sht 18:35 ,

Zastava 128 -82

560 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Sht 21:31 ,

Shitet Zastava Skala 128 1.100 cc

650 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Sht 09:30 ,

Zastava

700 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Gush 12:12 ,

Fellne per TAURN

450 EUR

Viti: 50-at
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Korr 08:40 ,

Shitet

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Korr 08:59 ,

Zastava 128

850 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Maj 21:50 ,

Zastava 128 viti 1983

800 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Pri 00:15 ,

zastava 128

800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Mar 20:36 ,

registrimi 6 muj

300 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Mar 20:28 ,

registrimi 6 muaj

300 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 130 000 - 139 999


Në fillim