Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Zastava | 1300

25 Tet 20:50 ,

Zastava imt 542

2 650 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Shk 17:54 ,

Shes zastava kqmion disel 4klipsh sanak alumini

1 300 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Në fillim