Klinë | Makina | Vetura | Zastava | 750 | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


10 Gush 23:01 Vetura , Shtërpcë

Fica 750

4 200 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Maj 19:25 Vetura , Prishtinë

Zastava Fiqa 750 Gjendje Perfekte

5 800 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Maj 10:35 Vetura , Mitrovicë

Fiat Kikirez Old Timer Extra irujtun nqelz dhez

800 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Pri 21:16 Vetura , Gjilan

Shitet Fiqa pa motorr pa dojumenta

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Shk 13:51 Vetura , Dardanë

Shitet

1 EUR Price Reduced

Viti: 1982
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
26 Dhj 18:50 Vetura , Kastriot

Shitet fiqa

250 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Dhj 12:56 Vetura , Ferizaj

Shitet Fiqa Zastava 750

Viti: 1980
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Gush 19:38 Vetura , Prishtinë

Original Zastava 750 Viti 1979

3 900 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Korr 14:57 Vetura , Viti

Zastava 750 fica

1 100 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Maj 15:54 Vetura , Besianë

Shes rimorkio

600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim