Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Zastava | 850

04 Sht 21:35 ,

Shes fiat/zastava 850

4 000 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
07 Nën 14:15 ,

Fiqa 850

Viti: 1984
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
09 Sht 23:10 ,

Fiqa

Viti: 1981
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Sht 09:50 ,

Fiqa

Viti: 1980
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Sht 09:48 ,

Fiqa

Viti: 1980
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Maj 13:44 ,

Fiat 850 Fiqa

3 300 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
17 Jan 21:31 ,

Turbozeta zastava

1 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Pri 21:35 ,

Fiqa

Viti: 1983
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Pri 21:35 ,

Shes zastaven(FIQEN)

Viti: 1983
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim