Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Zastava | Florida In

02 Shk 16:37 ,

Golldan

1 200 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Dhj 17:27 ,

Zastava 128 450e

450 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Dhj 17:25 ,

Zastava 123 Shitttt

450 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Tet 19:38 ,

Zastava 128 benzin -80

490 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Sht 21:35 ,

Zastava 128

Viti: 1989
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Në fillim